Aradığınız Gayrimenkulu Real Expert ile Bulun

Konut Ara

Ticari Ara

Arsa Ara

Real Expert Gayrimenkul


Realexpert Gayrimenkul, 2014 yılından bugüne 800 ‘ün üzerinde satış ve 6.000 nin üzerinde kiralama işlemi gerçekleştirmiştir. 


Misyonumuz :  Konut ve Ticari Gayrimenkullerin profesyonellik anlayışı ile mümkün olan en kısa sürede ve değerinde KİRALANMASI veya SATILMASI dır.

Vizyonumuz  Realexpert Gayrimenkul olarak,  sektörde klasik emlakçılık anlayışının ötesine geçerek, yeni bir emlakçılık modeli geliştirmeyi ve bu doğrultuda çalışmalar yapmayı,  MÜLK SAHİBİ,  ALICI ve KİRACI müşterilerimizi ortak payda da birleştirmeyi hedeflemekteyiz.

Realexpert Gayrimenkul olarak geliştirdiğimiz emlakçılık modeline PORTFÖY YÖNETİM SİSTEMİ (PYS) diyoruz.


KİRALAMA İŞLEMLERİMİZ İÇİN  PORTFÖY YÖNETİM SİSTEMİ (PYS)

1.       DOĞRU KİRACIYLA BULUŞTURMAK,

Kiracı adaylarını 3 kategoride inceliyoruz.

1.       GAYRİMENKULÜ KİRALAMALARINDAKİ GERÇEK AMAÇLARI

2.       GELİR DÜZEYİ VE SAHİP OLDUKLARI MESLEKLER

3.       KİRACI ADAYLARININ KARAKTERİSTLİK ÖZELLİKLERİ

 

2.       KİRA VE AİDAT  TAKİBİ,

Bizim aracılık ettiğimiz kiracı müşterimiz kira ve aidat ödemelerinde gecikmeler yaşıyorsa, bunun nedenini bulmak ve çözüme kavuşturmak noktasında kiracıyla görüşmeleri biz sağlıyoruz. Mülk sahibi ve Kiracı arasında sıkıntılar Realexpert Gayrimenkul üzerinden çözüme kavuşmaktadır. 2.500 ün üzerindeki mülk sahibine aynı hizmeti sunmaktayız.

 

3.       ANLAŞMAZLIKLARIN GİDERİLMESİNİ SAĞLAMAK

Kiracılarla yaşanabilecek hertürlü hukuki sorunlarda realexpert gayrimenkul olarak mülk sahibi ve kiracı müşterimiz arasında bir nevi arabuluculuk görevini üstlenmekteyiz.

 

4.       YILLIK KİRA ARTIŞLARINI TAKİP ETMEK,

Kiralama yaptığımız gayrimenkullerin, kira artış zamanına 1 ay kala gayrimenkul sahiplerimizi arayarak hatırlatmada bulunuyoruz ve mülk sahiplerimizin kararı doğrultusunda yeni kira fiyatlarını kiracılarımıza bildiriyorz.

 

5.       TAHLİYE SÜRECİNİ YÖNETMEK,

Kiralama yaptığımız gayrimenkullerin, tahliyesi esnasında realexpert gayrimenkul olarak geliştirdiğimiz TAHLİYE KONTROL FORMU ile birlikte daire içinde kontrol yapıyoruz. Gayrimenkulde bulunan her türlü demirbaş, mobilya, eşya vb şeyleri titizlikle kontrol ederek eksiksiz ve teslim ettiğimiz gibi geri alınmasını sağlıyoruz. Varsa eksik veya arızalar yine anlaşmalı olduğumuz ustalar tarafından yapılmasını sağlıyor ve takip ve kontrolünü yapıyoruz.

 

6.       YENİ KİRACI BULMAK,

Eksiksiz ve sorunsuz olarak tahliyesini gerçekleştirdiğimiz gayrimenkulün yeni kiracıya ulaşması için pazarlama çalışmaları yapmak.

 

SATIŞ İŞLEMLERİMİZ İÇİN  PORTFÖY YÖNETİM SİSTEMİ (PYS)

1.       FİYAT EXPERTİZİ

Satmak istediğiniz gayrimenkulünüzün fiyatını belirleme noktasında bir expertiz hizmeti sunuyoruz. Bunu yalnızca mesleki ve bölge uzmanlığı tecrübemizin dışında ihtiyaç duyulduğunda  anlaşmalı olduğumuz profesyonel expertizlerimizle, bu hizmetimizi  ücretsiz olarak sağlıyoruz.

2. PAZARLAMA SÜRECİ

                Realexpert Gayrimenkul, portföyündeki her gayrimenkule ayrı önem vermektedir.  Bölgesinde ve yaptığı işte uzman 7 kişilik profesyonel bir ekibe sahiptir. Anlaşmalı olduğu gayrimenkul ilan portallarının  ( Sahibinden.com, Hürriyet Emlak, Emlakjet ve Zingat.com ) Küçükçekmece bölgedeki en büyük kurumsal bayilerinden biridir.  Ayrıca sosyal medya ve google reklamlarını etkin bir biçimde kullanan, bölge özelinde 2.000 i aşkın alıcı müşteri datasına sahip ve yine bölgede tabela, billboard ve uzmanı olduğu konut sitelerine reklam veren tek gayrimenkul firmasıdır.

3. DOĞRU ALICIYA ULAŞMAK,

Alıcılarımızı 3 kategoride inceliyoruz,

1.       Satın alma amacı ( Oturum veya Yatırım)

2.       Sahip olduğu bütçe

3.       Satın alma alışkanlıkları ve karar verme süreci


4.  KREDİ SÜREÇLERİNİN TAKİBİ

                Alıcı müşterilerimizin kredi kullanmaları durumunda kredi süreçlerini takip ederek minimum sürede gerekli başvuruların yapılıp kredi onayının alınması ve tapu devir işleminin yapılabilmesi

5. TAPU DEVRİNİN YAPILMASI

                Alıcı müşteri bulunduktan sonra tapu devir işlemlerinde,  ödemenizi alıp imzalarınızı atana kadar realexpert gayrimenkul olarak sizin yanınızdayız. Sorunsuz olarak paranız hesabınıza geçene kadar ve imza işlemleri tamamlanıp tapunun yeni alıcıya devri olana kadar sürecin takipçisi oluyoruz.